When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

قیمت گالکسی نوت ۱۰.۱ مشخص شد

قبل از شروع نمایشگاه MWC شایعات زیادی در مورد احتمال رونمایی از گالکسی نوت جدید به گوش میرسید. با شروع نمایشگاه، سامسونگ از گالکسی نوت ۱۰.۱ رسما رونمایی کرد و مشخصات و قابلیت های فنی آن مشخص گردید. حال به نظر میرسد دور جدیدی از شایعات در مورد این تبلت و این بار قیمت آن در حال انتشار است.

وب سایت AndroidPit معتقد است که نوت جدید با قیمت ۷۳۰ یورو ( ۹۶۰ دلار ) عرضه خواهد شد. اطلاعاتی در مورد اینکه منابع این وب سایت تا چه حد قابل اطمینان است در دسترس نمیباشد اما بنظر میرسد قیمت ۹۶۰ دلار برای این تبلت کمی بالاتر از حد انتظار باشد.

بدون شک گالکسی نوت جدید و ۱۰ اینچی یک جهش در دنیای تبلت های سامسونگ به حساب می آید، بخصوص با قابلیت پشتیبانی از قلم S که به شما امکان نوشتن و یا طراحی میدهد. گالکسی نوت ۱۰.۱ در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۲ وارد بازار خواهد شد و بدون شک تا زمانی که آماده پیش فروش شود اخبار و اطلاعات دقیق تری در مورد قیمت آن منتشر خواهد شد.

 AndroidPit 

Share Button
حسین قهاری
3
۱۰

۱۰ Comments

 1. mohsen ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۰۸:۲۷

  ۹۶۰ دلار واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  اگه ۴ هستهای هم بود اینقد نمی ارزید

 2. محسن ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۰۹:۱۵

  خیلی گرون بید !!!

 3. وحید ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۰۹:۳۲

  خیلی گرون ؟

 4. داریوش ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۱۲:۲۲

  قیمت خیلی بالاست
  با اینکه داشتن اون قلم خیلی میتوانه کارایی داشته باشه و برای گروهی از افراد کاربردی باشه اما نهایت ۶۰۰ دلار ارزش خرید داره
  حرکت عجیبی بود از سوی سامسونگ اونم زمانی که همه شرکت ها دارند سعی میکنن قیمتشون رو پایین بیارن و یا تبلت ارزان قیمت معرفی کنند.

 5. Jax ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۱۲:۲۸

  به نظر من هم خیلی گرون هست البته از این موضوع هم نباید غافل شد که تبلت فوق العاده ای هست.

 6. کوروش ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ٫ ۱۶:۲۵

  یه پولی بدید ما گالکسی نوت بخرریم

  • سروش ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ٫ ۲۰:۴۴

   اگه تونستی با من نصف کن من هم یکی بخرم

 7. رضا ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ٫ ۱۷:۵۲

  سلام به همگی.قیمت گالکسی نوت در بندر عباس یک میلیون سیصد هزار تومان و در قشم یک میلیون صدو پنجاه.مطمئن باشید.چند وقت پیش پرسیدم.

 8. جواد ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ٫ ۲۳:۲۷

  دوستان چند روز پیش یک جایی خوندم که چون سامسونگ پیش بینی میکنه گالکسی نوت ۱۰.۱ فروش بالایی داشته باشه میخواد پردازنده چهار هسته ای جدیدشو روی اون قرار بده پس مطمئن باشید به قیمتش می ارزه

 9. morteza321 ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ٫ ۰۱:۵۰

  با سلام
  داش من یکی خریدم تو دوهفته پیشم به کره خودمشم از نمایشگاه خریدم واسه نمایش عمومی گذاشته بودن ولی گالکسی نوت بود پیشرفته ترین تبلت خودشم به پول ایران ۲۸۰۰۰۰۰هزارتومان پول دادم واش=سش در ضمن خودشم ۷۵۰دلار نرم افزار رایگان داره

Leave a reply