When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

انویدیا ۵ بازی مخصوص تگرا ۳ معرفی نمود

خبر خوب برای دارندگان دستگاههایی که از پردازنده ۴ هسته ای تگرا ۳ انویدیا بهره می برند این است که شرکت انویدیا ۵ بازی از برند جدید TegraZone خود را معرفی نمود که در نمایشگاه E3 در لس آنجلس به نمایش گذاشته شده است.

شرکت انویدیا این اواخر بسیار مشغول بوده است، چرا که آنها اخیرا مشارکتی را با شرکت Nyko برای معرفی گیم پدهایی که در دستگاه های تگرا ۳ مورد استفاده قرار می گیرند داشته اند، اما حال ما شاهد تلاشهای واقعی انویدیا در برابر تجربه واقعی بازی هستیم.

بطور خاص آنها از ۵ بازی جدید مخصوص تگرا ۳ که در غرفه انویدیا در نمایشگاه E3 قابل بازی هستند، پرده برداری کردند، این عنوان بازیها شامل Dead Trigger, Puddle THD, Demon’s Score THD, Bounty Arms و Heroes Call می باشند.

بازیهایی بسیار زیبا که قابلیت های گرافیکی پردازنده ۴ هسته ای تگرا ۳ انویدیا را به خوبی نشان می دهد. طبیعتا، توسعه دهندگان این بازیها سعی در استفاده بهتر از بخش گرافیکی این پردازنده ها را دارند و با این هدف این بازی ها طراحی و ساخته شده اند تا سهمی از بازار بازیهای مخصوص موبایل به همراه قدرت گرافیکی این پردازشگر ۴ هسته ای گرفته شود.

اگر چه این بازیهای همانطور که اعلام شد در نمایشگاه E3 قابل بازی هستند، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت یا قابلیت دانلود آنها در دسترس نیست.

phonearena

Share Button
سعید محبی
0
۴

۴ Comments

 1. Nexter
  Nexter ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ٫ ۰۷:۴۸

  آفرین به انویدیا.کار بسیار خوبی انجام داده و مطمئنا بازیها بسیار با کیفیت و خوبی هستند مخصوصا که این بازیها برای تگرا ۳ ساخته و تنظیم شده.

 2. fcb ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ٫ ۱۳:۲۳

  تا آخر سال سی تا گوشی و تبلت با تگرا سه قراره بیاد احتمالا وان ایکس ps suite رو هم دریافت میکنه خود انویدیا هم که دست به کار شده فک کنم ضعف نرم افزاریش (البته نسبت به اس۳) اینجوری جبران شه!

 3. محمد مقدم
  mamad ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ٫ ۱۷:۱۸

  بچه ها Heroes Call رو من برای iOS دانلود کردم و Free بود اگه خواستید میتونید از AppStore دانلود کنید و لذت ببرید.

 4. Aref ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ٫ ۱۸:۵۳

  سلام به همه یه سوال. تا به حال فقط One X پردازنده تگرا ۳ داره؟
  یه سوال دیگه. یه اطلاعاتی درباره ی تبلت گوگل نکسوس بدید به همون (مخصوصا میلانو عزیز) که همه ازش حرف میزنن

Leave a reply