When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

پلی استیشن ۴ و ایکس باکس جدید در راه است

آنچه از شایعات بر می آید در نمایشگاه E3 2012 یکی از مهمترین روخدادهای تاریخ این نمایشگاه اتفاق خواهد افتاد. شواهد نشان می دهند که قرار است پلی استیشن ۴ و ایکس باکس جدید در این نمایشگاه معرفی تا در تاریخ ۵ تا ۷ ماه جون امسال (۵ ماه دیگر) بطور رسمی عرضه گردند. البته پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ هر دو این کنسول ها با آپدیت هایی که در سال گذشته داشنتد، ستودنی هستند و یکی از مهمترین تغییرات این کنسول ها ، سنسور های حرکتی بود ولی هنوز می توان گفت که چرخه تکمیل آنها کامل نشده است.

مجله mcv نیز تابستان ۲۰۱۲ را یکی از بزرگترین رخداد های شرکت سونی و ماکروسافت در سال ۲۰۱۲ در زمینه کنسول های بازی می داند. چندی پیش نیز خبرهایی در مورد کنسول ایکس باکس ۳۶۰ ماکروسافت در مجلات و وب سایت های خبری پخش شد که ماکروسافت قصد دارد به کنسول های بازی خود سیستم DVR (ضبط تصاویر ویدیویی) اضافه نمایید که این سیستم نیز خود در ۲ نوع عرضه می گردد، یکی برای بازی ها و دیگری برای استفاده در رسانه ها.

اندی رابینسون در کورد ایکس باکس گفته است که:

کنسول های ایکس باکس یکی از قدیمی ترین کنسول های بازی می باشند و ارائه نسل جدیدی از آن و موفقیت آن در بازار نیز امری طبیعی است.

جیم رایان (مدیر سرگرمی های کامپیوتری سونی) نیز گفته است:

اجازه دادن به ماکروسافت برای اینکه خود را در بازار کنسول های بازی بدون رقیب کند چیزی نیست که برای سونی قابل قبول باشد و سونی نیز بدون شک کار خود را که نسل جدید پلی استیشن میباشد انجام خواهد کرد .

Share Button
محمد قهاری
0
۰

۰ Comments

Leave a reply