When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

بهترین بازیهای ایکس باکس در سال ۲۰۱۱

نبرد بین کنسولهای بازی همچنان ادامه دارد و روز به روز بر شدت این رقابت افزوده میشود ، همیشه این رقابت ها بوده که باعث پیشرفت در زمینه ها مختلف شده و صنعت بازی هم از این قاعده مستثنی نیست . کنسولهای بازی نیز با همکاری شرکتها و استودیوهای بزرگ ساخت بازی ، سعی در ارائه بازی های بهتر و سرگرم کننده تر به دوستداران خود کرده اند . بازیهایی با داستانهای بسیار زیبا که میتوان ادعا کرد در زمینه داستان چیزی کمتر از فیلم های سینمایی ندارند . در این بین از طراحی زیبا و منحصربه فرد بازیها که با گرافیکی خیره کننده ، کاربران را جلوی کنسول بازی میخکوب میکنند نیز نباید گذشت . مدتی قبل بود که ما بهترین بازیهای پلی استیشن ۳ را در سال ۲۰۱۱ به شما معرفی کردیم ، امروز نوبت به رقیب آن یعنی ایکس باکس ماکروسافت می رسد . در اینجا بهترین بازیهای ایکس باکس در سال ۲۰۱۱ را به شما معرفی میکنیم . بازهایی که ممکن است شما تجربه انجام آنها را داشته باشید . در صورتیکه تجربه انجام این بازیها را دارید ، میتوانید به ما در مورد تجربه و دیدتان نسبت به این بازیها بگویید .

 

Call of Duty: Modern Warfare 3

فکر میکنم نام آن برای معرفی به عنوان یکی از بهترین بازهای ۲۰۱۱ ، کافی باشد . یک بازی که دارای فروشی خیره کننده شد و البته این بازی همچنان در حال فروش است ، یک بازی با بیشترین تعداد دانلود و با طرفدارانی بسیار زیاد . البته این بازی برای کنسول پلی استیشن و PC هم ارائه شده است ولی ایکس باکس توانست حدود ۱ ماه زودتر از آنها این بازی را در اختیار کاربران خود قرار دهد .

 

 

 

 Child of Eden

اگر به دنبال یک بازی خوب برای انجام بازی تک نفره برروی کینکت هستید ، Child of Eden مطمئنا گزینه مناسبی خواهد بود . این بازی یک تجربه صوتی و تصویری فوق العاده را به کاربر منتقل میکند که بسیاری از کاربران اینچنین تجربه ای را تا قبل از آن نداشته اند . البته Child of Eden برای دارندگان کنسول پلی استیشن نیز ارائه شده ولی در مجموع این بازی در اصل برای کنسول ایکس باکس و کینکت طراحی شده است .

 

 

 

Forza Motorsport 4

بازی Forza 4 بدون شک بزرگترین بازی در سبک بازیهای رانندگی و اتومبیل رانی است که تاکنون ساخته شده است و به همین دلیل است که حتی با توجه به اینکه به عنوان بهترین بازی در سبک خود شناخته میشود ، بعنوان یکی از نامزدهای بهترین بازی سال در تمام سبک ها نیز شناخته شده است . به هر حال اگر از دوستداران این سبک بازیهای هستید ، تجربه انجام این بازی را از دست ندهید .

 

 

 

 Gears of War 3

یکی از بهترین و شناخته شده ترین بازیهای ایکس باکس که فروش خوبی نیز داشته است . این بازی در حالت چند نفره بسیار جذاب است که شما میتوانید در گروههای مختلف آن را بازی کنید . صرف نظر از نوع کنسول ، این بازی یکی از بهترین بازی های سال است .

 

 

 

 

 Halo: Combat Evolved Anniversary Edition

این بازی نسخه جدیدی از نوع قدیمی آن است که با طراحی و گرافیکی عالی دوباره در دسترس علاقمندان قرار گرفته است . یک بازی با قابلیت انجام بازی چندنفره که مطمئنا میتواند نظر شما را به سوی خود جلب کند . بازی Halo با ویژگی هایی که دارد نیز بعنوان یکی از بهترین بازیهای سال شناخته شده است .

 

 

 

Share Button
امین قهاری
4
۱

۱ Comment

  1. علم فردا ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ٫ ۰۰:۰۵

    سلام . خوب بود . به دوستان پیشنهاد می کنم بررسی کامل دسته اکس باکس ۳۶۰ رو هم نگاهی بیندازند :

    http://www.elmefarda.com/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%d9%8a-%d9%83%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%88%d8%a7%d9%8a%d8%b1%d9%84%d8%b3-%d9%83%d9%86%d8%b3%d9%88%d9%84-xbox-360/

Leave a reply