بهترین بازیهای ایکس باکس در سال ۲۰۱۱

نبرد بین کنسولهای بازی همچنان ادامه دارد و روز به روز بر شدت این رقابت افزوده میشود ، همیشه این رقابت ها بوده که باعث پیشرفت در زمینه ها مختلف شده و صنعت بازی هم از این قاعده مستثنی نیست . کنسولهای بازی نیز با همکاری شرکتها و استودیوهای بزرگ ساخت بازی ، سعی در ارائه بازی های بهتر و سرگرم کننده تر به دوستداران خود کرده اند . بازیهایی با داستانهای بسیار زیبا که میتوان ادعا کرد در زمینه داستان چیزی کمتر از فیلم های سینمایی ندارند . در این بین از طراحی زیبا و منحصربه فرد بازیها که با گرافیکی خیره کننده ، کاربران را جلوی کنسول بازی میخکوب میکنند نیز نباید گذشت . مدتی قبل بود که ما بهترین بازیهای پلی استیشن ۳ را در سال ۲۰۱۱ به شما معرفی کردیم ، امروز نوبت به رقیب آن یعنی ایکس باکس ماکروسافت می رسد . در اینجا بهترین بازیهای ایکس باکس در سال ۲۰۱۱ را به شما معرفی میکنیم . بازهایی که ممکن است شما تجربه انجام آنها را داشته باشید . در صورتیکه تجربه انجام این بازیها را دارید ، میتوانید به ما در مورد تجربه و دیدتان نسبت به این بازیها بگویید .

 

Call of Duty: Modern Warfare 3

فکر میکنم نام آن برای معرفی به عنوان یکی از بهترین بازهای ۲۰۱۱ ، کافی باشد . یک بازی که دارای فروشی خیره کننده شد و البته این بازی همچنان در حال فروش است ، یک بازی با بیشترین تعداد دانلود و با طرفدارانی بسیار زیاد . البته این بازی برای کنسول پلی استیشن و PC هم ارائه شده است ولی ایکس باکس توانست حدود ۱ ماه زودتر از آنها این بازی را در اختیار کاربران خود قرار دهد .

 

 

 

 Child of Eden

اگر به دنبال یک بازی خوب برای انجام بازی تک نفره برروی کینکت هستید ، Child of Eden مطمئنا گزینه مناسبی خواهد بود . این بازی یک تجربه صوتی و تصویری فوق العاده را به کاربر منتقل میکند که بسیاری از کاربران اینچنین تجربه ای را تا قبل از آن نداشته اند . البته Child of Eden برای دارندگان کنسول پلی استیشن نیز ارائه شده ولی در مجموع این بازی در اصل برای کنسول ایکس باکس و کینکت طراحی شده است .

 

 

 

Forza Motorsport 4

بازی Forza 4 بدون شک بزرگترین بازی در سبک بازیهای رانندگی و اتومبیل رانی است که تاکنون ساخته شده است و به همین دلیل است که حتی با توجه به اینکه به عنوان بهترین بازی در سبک خود شناخته میشود ، بعنوان یکی از نامزدهای بهترین بازی سال در تمام سبک ها نیز شناخته شده است . به هر حال اگر از دوستداران این سبک بازیهای هستید ، تجربه انجام این بازی را از دست ندهید .

 

 

 

 Gears of War 3

یکی از بهترین و شناخته شده ترین بازیهای ایکس باکس که فروش خوبی نیز داشته است . این بازی در حالت چند نفره بسیار جذاب است که شما میتوانید در گروههای مختلف آن را بازی کنید . صرف نظر از نوع کنسول ، این بازی یکی از بهترین بازی های سال است .

 

 

 

 

 Halo: Combat Evolved Anniversary Edition

این بازی نسخه جدیدی از نوع قدیمی آن است که با طراحی و گرافیکی عالی دوباره در دسترس علاقمندان قرار گرفته است . یک بازی با قابلیت انجام بازی چندنفره که مطمئنا میتواند نظر شما را به سوی خود جلب کند . بازی Halo با ویژگی هایی که دارد نیز بعنوان یکی از بهترین بازیهای سال شناخته شده است .

 

 

 

Share Button
امین قهاری
4
۱

۱ دیدگاه

  1. سلام . خوب بود . به دوستان پیشنهاد می کنم بررسی کامل دسته اکس باکس ۳۶۰ رو هم نگاهی بیندازند :

    http://www.elmefarda.com/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%d9%8a-%d9%83%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%88%d8%a7%d9%8a%d8%b1%d9%84%d8%b3-%d9%83%d9%86%d8%b3%d9%88%d9%84-xbox-360/

دیدگاهی ارسال کنید