When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

بهترین بازیهای پلی استیشن ۳ در سال ۲۰۱۱

امسال در زمینه صنعت بازی سال بسیار پرسر و صدایی بود البته با شروعی نسبتا سبک و پایانی سنگین . امسال  بازی های بسیار خوب و متنوعی برای کنسولهای مختلف ارائه شد . PS3 نیز یکی از بهترین سالهای خود را پشت سر گذاشت . مثل همیشه رقابت بسیار شدیدی بین کنسول های مختلف وجود داشت و بازی های بسیار خوب و مختلفی برای آنها عرضه شد که همین مسئله رقابت بین آنها را شدیدتر میکرد . به هر حال هر سه سیستم اصلی دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود هستند و هر سه توانسته اند در زمینه های مخصوص به خود موفقیتهایی نیز بدست آوردند . در اینجا ما لیستی از بازی های ارائه شده برای پلی استیشن ۳ را معرفی میکنیم که به عنوان بهترین بازی های سال ۲۰۱۱ معرفی شده اند . آیا شما هم تجربه انجام این بازی های را داشته اید ؟ اگر جواب مثبت است از تجربه خود در این زمینه بگوئید .

 

Killzone 3

این یک بازی عالی با تصاویری باور نکردنی است که کسانی که شانس انجام این بازی را در حالت ۳ بعدی داشته اند ، قادر خواهند بود تا ببینند که چرا بعضی از توسعه دهندگان بازی اینقدر برای عرضه این بازی هیجان زده بودند . در این بازی شما و گروه کوچکی از سربازان در برابر تمام مشکلات ناشی از حضور بیگانگان مجبور به مقاومت و مبارزه هستید . این بازی در حالتهای تک نفره و چندنفره ارائه شده است . طراحان بازی یک جهان کاملا بیگانه را به نام Nazis در آینده کشور امریکا بوجود آورده اند و شما بعنوان عضوی از یک گروه می بایست با گروههای فضایی نازی مبارزه کنید .

 

 

 

The Ico & Shadow of the Colossus Collection

این بازی ها در واقع ابتدا برای پلی استیشن ۲ طراحی و ارائه شده بود اما به دلائلی نسخه ای از آن برای پلی استیشن ۳ نیز عرضه شد . اول به این دلیل که این بازی ها بسیار زیبا هستند و یکی از بهنرین بازیها برروی پلی استیشن ۲ بودند و دومین دلیل گرافیک فوق العاده آنها و همچنین طرح های باورنکردنی و تخیلی آنها بود . به هر حال این یک بازی رقابتی عالی است که توانسته دوستداران زیادی را در سراسر جهان جذب کند .

 

 

 

inFamous 2

اشتباه بزرگی است که کسی پلی استیشن ۳ در اختیار داشته باشد ولی این بازی را تهیه نکند . بدون شک بازی inFamous یکی از بهترین بازی های superhero است که تا این لحظه ساخته شده است . در این بازی شما کنترل Cole McGrath را بدست گرفته و می بایست با استفاده از قدرتی که دارید بعنوان یک قهرمان و یا یک تبه کار بازی کنید . به هرحال اگر تاکنون این بازی را تهیه نکرده اید پیشنهاد میکنیم هر چه سریعتر اینکار را انجام دهید .

 

 

 

Resistance 3

سری بازهای Resistance به یک جزء اصلی پلی استیشن ۳ تبدیل شده است . بعنوان یکی از اعضای سیستم مقاومت ، شما می بایست مانع از نابودی دنیا شوید . در Resistance 3 بشریت در حال نابودی است و تنها چیزی که آنها را با هم نگه میدارد ارتباط بین آنهاست . نکته اصلی بازی این است که شما به عنوان شخصیت اصلی بازی مجبور به ترک خانواده و پیمودن مسیری طولانی برای رسیدن به نیویورک و انجام مبارزه آخر هستید .

 

 

 

Uncharted 3: Drake’s Deception

سری بازی های Uncharted یک دلیل بسیار مهم برای داشتن یک پلی استیشن ۳ است ! قسمت اول این بازی سرگرم کننده اما فراموش شدنی بود و سری دوم مطمئنا به عنوان یکی از بهترین بازی های زمان خود یاد میشود . قطعا این یک بازی بسیار شگفت انگیز است و شما هم قهرمان این بازی هستید . در طول بازی شما بیشتر با شخصیت اصلی آشنا میشوید . داستان این بازی بسیار زیبا و خوب نوشته شده و بعضی از لحظات بازی واقعا باور نکردنی است . به هر حال این بازی یکی از بهترین بازی های ارائه شده برای پلی استیشن ۳ است که شما هرگز فراموش نخواهید کرد .

 

Share Button
امین قهاری
17
۱

۱ Comment

  1. اردوان عیاری
    اردوان عیاری ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ٫ ۱۲:۴۰

    ممنون
    از همشون بهتر به نظر منUncharted 3هستش

Leave a reply