بهترین بازیهای آیفون

هم اکنون بیش از ۵۰۰.۰۰۰ اپلیکشن از طریق iTunes app store آماده دانلود هستند،و در این میان بازیها سهم زیادی را به خود اختصاص داده اند . در دنیای بازیهای آیفون بعضی از بازیها بصورت محدود عرضه میشوند (از نظر زمانی) و بعضی خیر.ما در اینجا بعضی از بازیها را که از نظر کارشناسان و کاربران بعنوان بهترین بازیهای موجود برای آیفون شناخته میشوند را به شما معرفی میکنیم . بازیهایی که ممکن است برای شما بسیار شناخته شده باشد و یا بار اول است که نام آن را شنیده اید.

 

Angry Birds 
داستان خوکهایی سبز رنگ که تخم مرغ پرندگان همسایه را به سرقت میبرند . پس بسیار عادی است که پرندگان عصبانی به نظر برسند ، این پرندگان تلاش میکنند تا با نابود کردن قلعه خوکها به اهداف خود برسند . این یک بازی آزمون و خطاست . پرندگان با امکانات مختلف مانند قدرت فوق العاده در تخریب و یا پوشش گسترده تر و خوکها هم با لوازم مختلف مانند کلاه محافظ این بازی را برای کاربر مرحله به مرحله جذاب تر و البته سخت تر می کنند .

Amazing Breaker
اگر شما هم یکی از علاقمندان و یا بهتر بگوییم از معتادان بازی های پازل هستید پس نگاهی هم به Amazing Breaker بیاندازید . هدف این بازی تخریب ساختارهای یخی با استفاده از بمب است . با هر شلیک شما تکه ای از این یخها را از بین برده و به نسبت تخریب آن امتیاز دریافت میکنید . حدود ۸۰ مرحله بازی ، گرافیک فوق العاده و راحت بودن یادگیری بازی از ویژگیهای این بازی فوق العاده است .

 

Mirror’s Edge
این بازی بصری خیره کننده ، کاربر را در مرکز یک جامعه کامل قرار میدهد جایی که آنها مجبور به سرکشی به نقاط مختلف شهر برای حفاظت در برابر تهدیدها و حملات هستند . این یکی از بازیهایی است که بطور خاص برای آیفون طراحی شده است . کاربران با دویدن ، پریدن از روی دیوارها و رانندگی میبایست ۱۴ مرحله این بازی را به اتمام برسانند .

 

Infinity Blade
یک بازی اکشن شمشیربازی که حس بازی کردن با یک کنسول را به شما میدهد . یک بازی فوق العاده و ۳ بعدی که به شما اجازه بازی بصورت تک نفره و چند نفره را میدهد . این بازی برنده جایزه طراحی اپل در سال ۲۰۱۱ شده است .


Epoch
این یک بازی جدید است که به شما اجازه کنترل یک ربات برای زندگی در آخرالزمان را میدهد . ربات در زمانی زندگی میکند که دیگر هیچ انسانی وجود ندارد و رباتها جنگی بی پایان را با همدیگر آغاز کرده اند . این بازی با بهره گیری از یک سیستم پوشش منحصربه فرد و ویژگیهای تصویری خیره کننده لذت بازی کردن را برروی آیفون به شما میدهد . شما امکان پیکربندی ربات خود برای نبردهای مختلف را به بهترین شکل دارید .

 

Fruit Ninja
این بازی بسیار شبیه به بازی پرندگان خشمگین است . یک بازی بسیار ساده ولی فوق العاده اعتیاد آور است که کاربر برای بازی میبایست با انگشت خود میوه هایی را که برروی صفحه نمایش ظاهر میشود قاچ کند . این بازی بصورت چند نفره و همچنین بصورت Classic و Arcade قابل انجام است . به ما اعتماد کنید ، هنگام بازی کردن سعی کنید صدای اسپیکر را زیاد کنید بدلیل اینکه صدای قاچ کردن میوه ها بسیار لذت بخش است !

 

Plants vs. Zombies
بازی دوست داشتنی دفاع از برجها که برای اولین بار مخصوص PC طراحی شد ولی بدلیل وجود طرفداران بیشمار آن ، هم اکنون نسخه آیفون آن نیز در دسترس است . کاربران میبایست از خانه های خود در برابر زامبی های عصبانی و مهاجم دفاع کنند . هرچه کاربر زامبی بیشتری بکشد در مقابل گیاهان بیشتری برای دفاع به او تعلق میگیرد . این بازی ۵۰ مرحله مختلف دارد که با پس زمینه ها و ابزارهای مختلفی در اختیار کاربر قرار میگیرد .


Sparkle the Game
یک بازی پازل اکشن که دقت و سرعت کاربر را به مبارزه می طلبد . کاربر با شلیک سنگهای مختلف به یک خط مداوم از آنها می بایست آنها را محو سازد تا وارد مخفیگاه خود نشوند . هنگام شلیک کاربر باید به دقت به رنگ گلوله ها دقت کند . ۳ حالت مختلف بازی ، مکانهای مختلف و پاداش ها و اسرار پنهان از ویژگیهای این بازی زیبا است .

 

Bejeweled 2
این بازی نیز یک بازی اعتیاد آور است که احتمالا بسیاری از شما با آن آشنا هستید . یک بازی پازل که کاربران میبایست جواهراتی که دارای یک رنگ هستند را در کنار یکدیگر قرار دهد تا به مرحله بعدی این بازی برسد . این بازی فوق العاده سرگرم کننده است . کاربر میتواند این بازی را در حالتهای مختلف مانند حالت آهسته و شدید انجام دهد و امکان جدید اتصال به فیسبوک به کاربران اجازه میدهد تا در یک رقابت با دوستان خود شرکت کنند .

 

Toki Tori
در این بازی پلتفرم پازل ، کاربران میبایست Toki Tori را در طول ۸۰ مرحله و ۴ دنیای متفاوت برای جمع آوری تخم مرغ راهنمایی کنند . گرافیک قابل قبول و انیمیشن سرگرم کننده آن کاربر را تشویق به بازی میکند . Toki Tori یک بازی عالی برای کسانی است که عاشق بازی های سبک قدیم هستند و یا بدنبال یک بازی ساده و سرگرم کننده میگردند .

اگر شما هم بازی خوب و سرگرم کننده ای را می شناسید که فکر میکنید جای آن در این لیست خالی است میتوانید نام و مشخصات و ویژگیهای آن را به ما بگویید .

Share Button
سعید محبی
1
۰

بدون دیدگاه

دیدگاهی ارسال کنید