When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

بهترین بازیهای آیفون

هم اکنون بیش از ۵۰۰.۰۰۰ اپلیکشن از طریق iTunes app store آماده دانلود هستند،و در این میان بازیها سهم زیادی را به خود اختصاص داده اند . در دنیای بازیهای آیفون بعضی از بازیها بصورت محدود عرضه میشوند (از نظر زمانی) و بعضی خیر.ما در اینجا بعضی از بازیها را که از نظر کارشناسان و کاربران بعنوان بهترین بازیهای موجود برای آیفون شناخته میشوند را به شما معرفی میکنیم . بازیهایی که ممکن است برای شما بسیار شناخته شده باشد و یا بار اول است که نام آن را شنیده اید.

 

Angry Birds 
داستان خوکهایی سبز رنگ که تخم مرغ پرندگان همسایه را به سرقت میبرند . پس بسیار عادی است که پرندگان عصبانی به نظر برسند ، این پرندگان تلاش میکنند تا با نابود کردن قلعه خوکها به اهداف خود برسند . این یک بازی آزمون و خطاست . پرندگان با امکانات مختلف مانند قدرت فوق العاده در تخریب و یا پوشش گسترده تر و خوکها هم با لوازم مختلف مانند کلاه محافظ این بازی را برای کاربر مرحله به مرحله جذاب تر و البته سخت تر می کنند .

Amazing Breaker
اگر شما هم یکی از علاقمندان و یا بهتر بگوییم از معتادان بازی های پازل هستید پس نگاهی هم به Amazing Breaker بیاندازید . هدف این بازی تخریب ساختارهای یخی با استفاده از بمب است . با هر شلیک شما تکه ای از این یخها را از بین برده و به نسبت تخریب آن امتیاز دریافت میکنید . حدود ۸۰ مرحله بازی ، گرافیک فوق العاده و راحت بودن یادگیری بازی از ویژگیهای این بازی فوق العاده است .

 

Mirror’s Edge
این بازی بصری خیره کننده ، کاربر را در مرکز یک جامعه کامل قرار میدهد جایی که آنها مجبور به سرکشی به نقاط مختلف شهر برای حفاظت در برابر تهدیدها و حملات هستند . این یکی از بازیهایی است که بطور خاص برای آیفون طراحی شده است . کاربران با دویدن ، پریدن از روی دیوارها و رانندگی میبایست ۱۴ مرحله این بازی را به اتمام برسانند .

 

Infinity Blade
یک بازی اکشن شمشیربازی که حس بازی کردن با یک کنسول را به شما میدهد . یک بازی فوق العاده و ۳ بعدی که به شما اجازه بازی بصورت تک نفره و چند نفره را میدهد . این بازی برنده جایزه طراحی اپل در سال ۲۰۱۱ شده است .


Epoch
این یک بازی جدید است که به شما اجازه کنترل یک ربات برای زندگی در آخرالزمان را میدهد . ربات در زمانی زندگی میکند که دیگر هیچ انسانی وجود ندارد و رباتها جنگی بی پایان را با همدیگر آغاز کرده اند . این بازی با بهره گیری از یک سیستم پوشش منحصربه فرد و ویژگیهای تصویری خیره کننده لذت بازی کردن را برروی آیفون به شما میدهد . شما امکان پیکربندی ربات خود برای نبردهای مختلف را به بهترین شکل دارید .

 

Fruit Ninja
این بازی بسیار شبیه به بازی پرندگان خشمگین است . یک بازی بسیار ساده ولی فوق العاده اعتیاد آور است که کاربر برای بازی میبایست با انگشت خود میوه هایی را که برروی صفحه نمایش ظاهر میشود قاچ کند . این بازی بصورت چند نفره و همچنین بصورت Classic و Arcade قابل انجام است . به ما اعتماد کنید ، هنگام بازی کردن سعی کنید صدای اسپیکر را زیاد کنید بدلیل اینکه صدای قاچ کردن میوه ها بسیار لذت بخش است !

 

Plants vs. Zombies
بازی دوست داشتنی دفاع از برجها که برای اولین بار مخصوص PC طراحی شد ولی بدلیل وجود طرفداران بیشمار آن ، هم اکنون نسخه آیفون آن نیز در دسترس است . کاربران میبایست از خانه های خود در برابر زامبی های عصبانی و مهاجم دفاع کنند . هرچه کاربر زامبی بیشتری بکشد در مقابل گیاهان بیشتری برای دفاع به او تعلق میگیرد . این بازی ۵۰ مرحله مختلف دارد که با پس زمینه ها و ابزارهای مختلفی در اختیار کاربر قرار میگیرد .


Sparkle the Game
یک بازی پازل اکشن که دقت و سرعت کاربر را به مبارزه می طلبد . کاربر با شلیک سنگهای مختلف به یک خط مداوم از آنها می بایست آنها را محو سازد تا وارد مخفیگاه خود نشوند . هنگام شلیک کاربر باید به دقت به رنگ گلوله ها دقت کند . ۳ حالت مختلف بازی ، مکانهای مختلف و پاداش ها و اسرار پنهان از ویژگیهای این بازی زیبا است .

 

Bejeweled 2
این بازی نیز یک بازی اعتیاد آور است که احتمالا بسیاری از شما با آن آشنا هستید . یک بازی پازل که کاربران میبایست جواهراتی که دارای یک رنگ هستند را در کنار یکدیگر قرار دهد تا به مرحله بعدی این بازی برسد . این بازی فوق العاده سرگرم کننده است . کاربر میتواند این بازی را در حالتهای مختلف مانند حالت آهسته و شدید انجام دهد و امکان جدید اتصال به فیسبوک به کاربران اجازه میدهد تا در یک رقابت با دوستان خود شرکت کنند .

 

Toki Tori
در این بازی پلتفرم پازل ، کاربران میبایست Toki Tori را در طول ۸۰ مرحله و ۴ دنیای متفاوت برای جمع آوری تخم مرغ راهنمایی کنند . گرافیک قابل قبول و انیمیشن سرگرم کننده آن کاربر را تشویق به بازی میکند . Toki Tori یک بازی عالی برای کسانی است که عاشق بازی های سبک قدیم هستند و یا بدنبال یک بازی ساده و سرگرم کننده میگردند .

اگر شما هم بازی خوب و سرگرم کننده ای را می شناسید که فکر میکنید جای آن در این لیست خالی است میتوانید نام و مشخصات و ویژگیهای آن را به ما بگویید .

Share Button
سعید محبی
1
۰

۰ Comments

Leave a reply